YL modulaire motoren
Het frame van de YL-serie motoren is gelast uit staalplaat, wat zorgt voor uitstekende stijfheid en trillingsbestendigheid. Ze worden vervaardigd met een F-isolatiestructuur en een VPI-vacuümdrukimpregnatieproces. Het continu werkende lagersysteem garandeert eenvoudig onderhoud.
Specificatie
| Framegrootte | 355-630 (6 kV), 400-630 (10 kV) |
| Uitvoer | 220 kW-1250 kW (6 kV), 220 kW-1120 kW (10 kV) |
| Spanning/frequentie | 6 kV, 10 kV/50 Hz |
| Montage-instructies | IM V1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Koelmethode | IC01 |
| Isolatieklasse | F |
| Omgevingstemperatuur | -15°C ~ +40°C |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
Onze producten voldoen aan nationale accreditatie-eisen voor gekwalificeerde, hoogwaardige producten met een betaalbare prijs-kwaliteitverhouding en worden wereldwijd gewaardeerd. We streven ernaar onze producten continu te verbeteren en kijken uit naar een samenwerking met u. Mocht u interesse hebben in een van deze producten, laat het ons dan weten. We sturen u graag een offerte zodra we uw gedetailleerde wensen hebben ontvangen.
Montage en totale afmetingen (6 kV)
| Framenummer | Pool | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800 |
| 400 | 4,6,8,10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900 |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Let op: De gegevens in de tabel dienen ter referentie. In geval van afwijking ten opzichte van het willekeurige bestand, prevaleert het willekeurige bestand.
Montage en totale afmetingen (10 kV)
| Framenummer | Pool | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900 |
| 450 | 4,6,8,10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Let op: De gegevens in de tabel dienen ter referentie. In geval van afwijking ten opzichte van het willekeurige bestand, prevaleert het willekeurige bestand.






