IE1-efficiëntiemotor
Specificatie
| Standaard | IEC60034-30 |
| Framegrootte | 80-355 |
| Uitvoer | 0,18 kW - 315 kW |
| Efficiëntieklasse | IE1 |
| Spanning/frequentie | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Beschermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatieklasse/Temperatuurstijgingsklasse | F/B |
| Montage-instructies | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgevingstemperatuur | -15°C ~ +40°C |
| De relatieve luchtvochtigheid moet lager zijn dan 90%. | |
| De hoogte moet lager zijn dan 1000 meter boven zeeniveau. | |
| Koelmethode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
Bestelinformatie
● Deze catalogus is uitsluitend bedoeld ter informatie van de gebruiker. Onze excuses dat we geen voorafgaande kennisgeving hebben gegeven van eventuele productwijzigingen.
● Geef bij uw bestelling het motortype, vermogen, spanning, toerental, isolatieklasse, beschermingsklasse, montagemethode, enz. op.
● Wij kunnen speciale motoren ontwerpen en produceren volgens de specificaties van de klant, zoals hieronder beschreven.
1. speciale spanning, frequentie en vermogen
2. speciale isolatie- en beschermingsklassen
3. met linkshandige aansluitdoos, dubbele aseinden en speciale assen
4. Motoren voor hoge of lage temperaturen.
5. Gebruik op grote hoogte of in de buitenlucht
6. Hogere vermogens- of speciale servicefactoren
7. met verwarming, lagers of wikkelingen PT100, PTC, enz.
8. met encoder, geïsoleerde lagers of geïsoleerde lagerconstructie
9. Overige vereisten.









