SCZ-serie synchrone reluctantiemotoren
De SCZ-serie synchrone reluctantiemotoren is een onafhankelijk ontwerp. De motor is een driefasige elektromotor met een magnetisch anisotrope rotorstructuur. Het ontwerp is gebaseerd op de IEC-standaard framegrootte om aan de verschillende behoeften van klanten te voldoen en omvat producten uit de IE5-, IE4- en IE3-serie, waaronder zuivere synchrone reluctantiemotoren.
Specificatie
| Standaard | IEC60034 |
| Framegrootte | H80-315mm |
| Nominaal vermogen | 0,75 kW - 200 kW |
| Graden of energie-efficiëntie | IE5 |
| Spanning en frequentie | 400V/50Hz |
| Beschermingsniveaus | IP55 |
| Isolatiegraad/Temperatuurstijging | F/B |
| Installatiemethode | B3, B5, B35, V1 |
| Omgevingstemperatuur | -15°C ~ +40°C |
| De relatieve luchtvochtigheid moet lager zijn dan 90%. | |
| De hoogte moet lager zijn dan 1000 meter boven zeeniveau. | |
| Koelmethode | IC411 |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
Bestelinformatie
● Deze catalogus dient slechts als referentie voor gebruikers. Wij verzoeken u begrip te hebben voor eventuele productwijzigingen die niet vooraf aan u worden gemeld.
● Let bij uw bestelling op de specificaties, zoals het motortype, vermogen, spanning, snelheid, isolatieklasse, beschermingsklasse, montagetype, enzovoort.
● Wij kunnen, afhankelijk van de wensen van de klant, speciale motoren ontwerpen en produceren zoals hieronder beschreven:
1. specifieke spanning, frequentie en vermogen;
2. speciale isolatieklasse en beschermingsklasse;
3. met aansluitdoos aan de linkerkant, dubbele aseinden en speciale as;
4. motor voor hoge temperaturen of motor voor lage temperaturen;
5. gebruikt op plateaus of in de buitenlucht;
6. hoger vermogen of speciale servicefactor;
7. met verwarmingselement, PT100 voor lagers of wikkelingen, PTC enzovoort;
8. met encoder, geïsoleerde lagers of geïsoleerde lagerconstructie;
9. met andere vereisten.










