IE4-efficiëntiemotor
IE4-serie motoren zijn kooiankermotoren die zijn ontworpen volgens de IEC-normen en voldoen aan de IE4-energie-efficiëntie-eisen.
Specificatie
| Standaard | IEC60034-30 |
| Framegrootte | 80-355 |
| Uitvoer | 0,75 kW - 315 kW |
| Efficiëntieklasse | IE4 |
| Spanning/frequentie | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Beschermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatieklasse/Temperatuurstijgingsklasse | F/B |
| Montage-instructies | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgevingstemperatuur | -15°C ~ +40°C |
| De relatieve luchtvochtigheid moet lager zijn dan 90%. | |
| De hoogte moet lager zijn dan 1000 meter boven zeeniveau. | |
| Koelmethode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
Verpakking
Bestelinformatie
● Deze catalogus dient slechts als referentie voor gebruikers. Wij verzoeken u begrip te hebben voor eventuele productwijzigingen die niet vooraf aan u worden gemeld.
● Let bij uw bestelling op de specificaties, zoals het motortype, vermogen, spanning, snelheid, isolatieklasse, beschermingsklasse, montagetype, enzovoort.
● Wij kunnen, afhankelijk van de wensen van de klant, speciale motoren ontwerpen en produceren zoals hieronder beschreven:
1. Specifieke spanning, frequentie en vermogen;
2. Speciale isolatieklasse en beschermingsklasse;
3. Met aansluitdoos aan de linkerkant, dubbele aseinden en speciale as;
4. Motor voor hoge temperaturen of motor voor lage temperaturen;
5. Geschikt voor gebruik op plateaus of in de buitenlucht;
6. Hoger vermogen of speciale servicefactor;
7. Met verwarmingselement, PT100 voor lagers of wikkelingen, PTC enzovoort;
8. Met encoder, geïsoleerde lagers of geïsoleerde lagerconstructie;
9. Met andere vereisten.








