Y2 rib-gekoelde motoren
De Y2-serie hoogspanningsmotoren zijn volledig gesloten kortsluitankermotoren. De motoren worden geproduceerd met beschermingsklasse IP54 en de nominale spanning bedraagt 6 kV of 10 kV.
Specificatie
| Framegrootte | 355-560 (6 kV) / 400-560 (10 kV) |
| Uitvoer | 185kW-2000kW (6 kV) /185kW-1600kW(10kV) |
| Spanning/frequentie | 6 kV,10 kV/50Hz |
| Beschermingsgraad | IP54/IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatieklasse | F |
| Montage-instructies | IM B3/IM B35/IM V1 |
| Omgevingstemperatuur | -15°C ~ +40°C |
| Koelmethode | IC411 |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
Onze sterke punten
1. Efficiënte en innovatieve monsterservice met een professioneel en streng kwaliteitscontrolesysteem.
2. Professioneel online serviceteam: elke e-mail of elk bericht wordt binnen 24 uur beantwoord.
3. We hebben een sterk team dat klaar staat om onze klanten met volle overgave van dienst te zijn.
4. Wij stellen de klant centraal en streven naar het welzijn van onze medewerkers.
5. Kwaliteit moet de belangrijkste overweging zijn.
6. OEM en ODM, we accepteren aangepaste ontwerpen/logo's/merkuitingen en verpakkingen.
7. Geavanceerde productieapparatuur, een streng kwaliteitscontrole- en testsysteem om superieure kwaliteit te garanderen.
8. Snelle levertijd: we hebben onze eigen fabrieken en professionele fabrikanten, waardoor u tijd bespaart bij het onderhandelen met handelsondernemingen. We zullen ons best doen om aan uw wensen te voldoen.
Wij zijn ervan overtuigd dat we u een product kunnen leveren waar u tevreden mee bent. We willen graag uw wensen in overweging nemen en een langdurige, succesvolle relatie met u opbouwen. Wij beloven u het volgende: dezelfde kwaliteit, een betere prijs; dezelfde prijs, betere kwaliteit.







