Sleepringmotoren
Technische gegevens
| Framegrootte | 280-800 mm |
| Uitvoer | 75-3150 kW |
| Nominale spanning | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3,3KV/6KV/6,6KV/10KV/10,5KV/11KV |
| Montage-instructies | IM B3 |
| Beschermingsgraad | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Koelmethode | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Aantal palen | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Isolatieklasse | FH |
| Omgevingstemperatuur | De hoogte moet lager zijn dan 1000 meter boven zeeniveau; -15°C ~+40°C |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.







