IE5-efficiëntiemotor
IE5-serie motoren zijn kooiankermotoren die zijn ontworpen volgens de IEC60034-30-normen en voldoen aan de IE5-energie-efficiëntie-eisen.
Specificatie
| Standaard | IEC60034-30 |
| Framegrootte | 80-355 |
| Uitvoer | 0,75 kW - 315 kW |
| Efficiëntieklasse | IE5 |
| Spanning/frequentie | ≤1000V/50Hz |
| Beschermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatieklasse/Temperatuurstijgingsklasse | F/B |
| Montage-instructies | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgevingstemperatuur | -15°C ~ +40°C |
| De relatieve luchtvochtigheid moet lager zijn dan 90%. | |
| De hoogte moet lager zijn dan 1000 meter boven zeeniveau. | |
| Koelmethode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
Fabrieksproductieproces
Bestelinformatie
● Deze catalogus is uitsluitend bedoeld ter informatie van de gebruiker. Houd er rekening mee dat eventuele wijzigingen aan het product niet van tevoren worden aangekondigd.
● Vermeld bij uw bestelling de specificaties, zoals motortype, vermogen, spanning, snelheid, isolatieklasse, beschermingsklasse, montagemethode, enz.
● Wij kunnen speciale motoren ontwerpen en produceren volgens de specificaties van de klant, zoals hieronder beschreven.
1. speciale spanningen, frequenties en vermogens
2. speciale isolatie- en beschermingsklassen
3. met linkszijdige aansluitdoos, dubbele aseinden en speciale assen
4. Motoren voor hoge temperaturen of motoren voor lage temperaturen.
5. Gebruik in de hooglanden of in de buitenlucht
6. Hogere vermogens- of speciale servicefactoren
7. met verwarming, lagers of wikkelingen PT100, PTC, enz.
8. met encoder, geïsoleerde lagers of een constructie met geïsoleerde lagers.
9. Overige vereisten.
Mocht u interesse hebben in een van deze producten, laat het ons dan gerust weten. Wij stellen graag een offerte voor u op zodra wij uw gedetailleerde specificaties hebben ontvangen. We beschikken over eigen gespecialiseerde R&D-ingenieurs die aan al uw eisen kunnen voldoen. We kijken ernaar uit uw aanvraag spoedig te ontvangen en hopen in de toekomst met u samen te werken. Neem gerust een kijkje bij ons bedrijf.







