IE2-efficiëntiemotor
Specificatie
| Standaard | IEC60034-30 |
| Framegrootte | 80-355 |
| Uitvoer | 0,18 kW - 355 kW |
| Efficiëntieklasse | IE2 |
| Spanning/frequentie | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Beschermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatieklasse/Temperatuurstijgingsklasse | F\B |
| Montage-instructies | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgevingstemperatuur | -15°C tot +40°C |
| De relatieve luchtvochtigheid moet lager zijn dan 90%. | |
| De hoogte moet lager zijn dan 1000 meter boven zeeniveau. | |
| Koelmethode | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
Productieapparatuur
Bestelinstructies
● Deze catalogus is uitsluitend bedoeld als referentie voor de klant. Houd er rekening mee dat eventuele wijzigingen aan het product niet vooraf worden vermeld.
● Let bij het bestellen goed op de bestelgegevens, zoals vermogen, spanning, snelheid, isolatieklasse, beschermingsklasse, installatietype, enz. van het motormodel.
● Wij kunnen op maat gemaakte motorproducten ontwerpen en produceren volgens uw specificaties.
1. Bijzondere spanningen, frequenties en vermogens.
2. Speciale isolatieklasse en beschermingsklasse;
3. Linkerzijde met aansluitdoos, dubbele asuiteinde en speciale as;
4. Motoren voor hoge temperaturen of motoren voor lage temperaturen;
5. Voor gebruik in bergachtige gebieden of in de buitenlucht.
6. Hoger vermogen of speciale servicefactor.
7. Met verwarmingselementen, lagers of wikkelingen van PT100, PTC, enz.
8. Met encoder, geïsoleerd lager of constructie met geïsoleerd lager.
9. Overige vereisten.









