YH Marine Motors
De YH-serie motoren zijn volledig gesloten, ventilatorgekoelde, driefasige asynchrone inductiemotoren voor maritiem gebruik.
Specificatie
| Framegrootte | 80-355 |
| Uitvoer | 0,75 kW - 315 kW |
| Spanning/frequentie | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Beschermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatieklasse/Temperatuurstijgingsklasse | F/B |
| Montage-instructies | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgevingstemperatuur | 0°C ~+45°C |
| De relatieve luchtvochtigheid moet lager zijn dan 90%. | |
| Koelmethode | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
Bestelinformatie
● Deze catalogus dient slechts als referentie voor gebruikers. Wij verzoeken u begrip te hebben voor eventuele productwijzigingen die niet vooraf aan u worden gemeld.
● Let bij uw bestelling op de specificaties, zoals het motortype, vermogen, spanning, snelheid, isolatieklasse, beschermingsklasse, montagetype, enzovoort.
● Wij kunnen, afhankelijk van de wensen van de klant, speciale motoren ontwerpen en produceren zoals hieronder beschreven:
1. specifieke spanning, frequentie en vermogen;
2. speciale isolatieklasse en beschermingsklasse;
3. met aansluitdoos aan de linkerkant, dubbele aseinden en speciale as;
4. motor voor hoge temperaturen of motor voor lage temperaturen;
5. gebruikt op plateaus of in de buitenlucht;
6. hoger vermogen of speciale servicefactor;
7. met verwarmingselement, PT100 voor lagers of wikkelingen, PTC enzovoort;
8. met encoder, geïsoleerde lagers of geïsoleerde lagerconstructie;
9. met andere vereisten.
Toepassingen
We beschikken over geavanceerde productietechnologie en streven naar innovatieve producten. Tegelijkertijd heeft onze goede service bijgedragen aan onze uitstekende reputatie. Wij zijn ervan overtuigd dat u, zodra u onze producten begrijpt, graag met ons wilt samenwerken. We zien uw aanvraag met belangstelling tegemoet.








