YVF-omvormergestuurde motoren
De motoren uit de YVF-serie maken gebruik van een kooiankerrotor en zijn uitgerust met een aparte axiale ventilator om een goede koeling bij verschillende snelheden te garanderen.
Specificatie
| Framegrootte | 80-355 |
| Uitvoer | 0,75 kW - 355 kW |
| Spanning/frequentie | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Werkgebied voor constant koppel & Werkgebied voor constant vermogen | 5-50Hz & 50-100Hz |
| Beschermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatieklasse/Temperatuurstijgingsklasse | F/B |
| Montage-instructies | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgevingstemperatuur | -15°C ~ +40°C |
| De relatieve luchtvochtigheid moet lager zijn dan 90%. | |
| De hoogte moet lager zijn dan 1000 meter boven zeeniveau. Koeling | |
| Koelmethode | IC416 |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
Bestelinformatie
● Deze catalogus dient slechts als referentie voor gebruikers. Wij verzoeken u begrip te hebben voor eventuele productwijzigingen die niet vooraf aan u worden gemeld.
● Let bij uw bestelling op de specificaties, zoals het motortype, vermogen, spanning, snelheid, isolatieklasse, beschermingsklasse, montagetype, enzovoort.
● Wij kunnen, afhankelijk van de wensen van de klant, speciale motoren ontwerpen en produceren zoals hieronder beschreven:
1. specifieke spanning, frequentie en vermogen;
2. speciale isolatieklasse en beschermingsklasse;
3. met aansluitdoos aan de linkerkant, dubbele aseinden en speciale as;
4. motor voor hoge temperaturen of motor voor lage temperaturen;
5. gebruikt op plateaus of in de buitenlucht;
6. hoger vermogen of speciale servicefactor;
7. met verwarmingselement, PT100 voor lagers of wikkelingen, PTC enzovoort;
8. met encoder, geïsoleerde lagers of geïsoleerde lagerconstructie;
9. met andere vereisten.








