Y-serie (IP23) hoogspannings driefasige asynchrone inductiemotor
De Y-serie hoogspanningsmotor is een driefasige asynchrone inductiemotor met kortsluitanker. De motor heeft beschermingsklasse IP23 en de nominale spanning bedraagt 6 kV of 10 kV.
Specificatie
| Framegrootte | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Nominaal vermogen | 220 kW-5000 kW (6 kV), 250 kW-3550 kW (10 kV) |
| Graden van energie-efficiëntie | IE1 |
| Spanning en frequentie | 6 kV/50 Hz, 10 kV/50 Hz |
| Beschermingsniveaus | IP23 |
| Isolatiegraad/Temperatuurstijging | F |
| Installatiemethode | B3 |
| Omgevingstemperatuur | -15°C ~ +40°C |
| Koelmethode | IC01 |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
Bestelinformatie
● Deze catalogus dient slechts als referentie voor gebruikers. Wij verzoeken u begrip te hebben voor eventuele productwijzigingen die niet vooraf aan u worden gemeld.
● Let bij uw bestelling op de specificaties, zoals het motortype, vermogen, spanning, snelheid, isolatieklasse, beschermingsklasse, montagetype, enzovoort.
● Wij kunnen, afhankelijk van de wensen van de klant, speciale motoren ontwerpen en produceren zoals hieronder beschreven:
1. specifieke spanning, frequentie en vermogen;
2. speciale isolatieklasse en beschermingsklasse;
3. met aansluitdoos aan de linkerkant, dubbele aseinden en speciale as;
4. motor voor hoge temperaturen of motor voor lage temperaturen;
5. gebruikt op plateaus of in de buitenlucht;
6. hoger vermogen of speciale servicefactor;
7. met verwarmingselement, PT100 voor lagers of wikkelingen, PTC enzovoort;
8. met encoder, geïsoleerde lagers of geïsoleerde lagerconstructie;
9. met andere vereisten.






