Levering van ODM DC-motoren, borstelloze motoren, borstelloze DC-motoren, BLDC-motoren, elektromotoren, servomotoren 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polen 3000rpm 185W 62W 125W 0,2n.M 0,4n.M 0,6n.M.
"Kwaliteit staat voorop, eerlijkheid is de basis, oprechte hulp en wederzijds voordeel" is ons motto. We streven ernaar om continu te innoveren en uitmuntendheid na te streven in de levering van ODM DC-motoren, borstelloze motoren, borstelloze DC-motoren, BLDC-motoren, elektromotoren en servomotoren (57bl3a90, 36V, 24V, 48V, 8 polen, 3000 tpm, 185W, 62W, 125W, 0,2 Nm, 0,4 Nm, 0,6 Nm). We kijken ernaar uit om onze samenwerking met internationale klanten verder uit te breiden op basis van wederzijds voordeel. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.
"Kwaliteit staat voorop, eerlijkheid is de basis, oprechte hulp en wederzijds voordeel" is ons motto, waarmee we continu streven naar uitmuntendheid.Chinese borstelloze gelijkstroommotor en elektromotorBestellingen op maat zijn mogelijk met verschillende kwaliteitsklassen en specifieke ontwerpen van de klant. We kijken ernaar uit om een goede en succesvolle zakelijke samenwerking op lange termijn aan te gaan met klanten over de hele wereld.
IE4-serie motoren zijn kooiankermotoren die zijn ontworpen volgens de IEC-normen en voldoen aan de IE4-energie-efficiëntie-eisen.
Specificatie
| Standaard | IEC60034-30-1 |
| Framegrootte | H80-450MM |
| Nominaal vermogen | 0,75 kW - 1000 kW |
| Graden of energie-efficiëntie | IE4 |
| Spanning en frequentie | 400V/50Hz |
| Beschermingsniveaus | IP55 |
| Isolatiegraad/Temperatuurstijging | F/B |
| Installatiemethode | B3, B5, B35, V1 |
| Omgevingstemperatuur | -15°C ~ +40°C |
| De relatieve luchtvochtigheid moet lager zijn dan 90%. | |
| De hoogte moet lager zijn dan 1000 meter boven zeeniveau. | |
| Koelmethode | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |
| Plicht | S1 |
| Servicefactor | 1.0 |



Bestelinformatie
● Deze catalogus dient slechts als referentie voor gebruikers. Wij verzoeken u begrip te hebben voor eventuele productwijzigingen die niet vooraf aan u worden gemeld.
● Let bij uw bestelling op de specificaties, zoals het motortype, vermogen, spanning, snelheid, isolatieklasse, beschermingsklasse, montagetype, enzovoort.
● Wij kunnen, afhankelijk van de wensen van de klant, speciale motoren ontwerpen en produceren zoals hieronder beschreven:
1. Specifieke spanning, frequentie en vermogen;
2. Speciale isolatieklasse en beschermingsklasse;
3. Met aansluitdoos aan de linkerkant, dubbele aseinden en speciale as;
4. Motor voor hoge temperaturen of motor voor lage temperaturen;
5. Geschikt voor gebruik op plateaus of in de buitenlucht;
6. Hoger vermogen of speciale servicefactor;
7. Met verwarmingselement, PT100 voor lagers of wikkelingen, PTC enzovoort;
8. Met encoder, geïsoleerde lagers of geïsoleerde lagerconstructie;
9. Met betrekking tot de eisen van anderen: "Kwaliteit staat voorop, eerlijkheid is de basis, oprechte hulp en wederzijds voordeel" is ons motto. We streven ernaar om continu te innoveren en uitmuntendheid na te streven voor de levering van ODM DC-motoren, borstelloze motoren, borstelloze DC-motoren, BLDC-motoren, elektromotoren, servomotoren 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polen 3000rpm 185W 62W 125W 0,2n.M 0,4n.M 0,6n.M. Momenteel kijken we uit naar een nog grotere samenwerking met buitenlandse klanten op basis van wederzijds voordeel. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.
Wij leveren ODM-producten uit China, zoals borstelloze DC-motoren en elektromotoren. Maatwerk is mogelijk met verschillende kwaliteitsklassen en specifieke ontwerpen van de klant. We kijken ernaar uit om een goede en succesvolle zakelijke samenwerking op lange termijn aan te gaan met klanten over de hele wereld.



